Haber İçeriği

Haber Başlığı : KUYUDÜZÜ MAHALLESİNDE ŞÖLEN VE PİKNİK DÜZENLENDİ. 12 MAYIS 2017 CUMA GÜNÜ DÜZENLENEN PİKNİĞE 700'Ü ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ 1300 KİŞİ KATILDI.
Haber Kategorisi : Genel

        KUYUDÜZÜ MAHALLESİNDE ŞÖLEN VE PİKNİK DÜZENLENDİ.

Kuyudüzü Çevre Kalkındırma Derneği Başkanı Cemil Şener-Dernek Yönetimi ve üyeleri-Kuyudüzü muhtarı Halil Düzen tarafından düzenlenen şenliğe yoğun ilgi oldu.

       DÜZCE GÖLYAKA KUYUDÜZÜ ÇEVRE KALKINDIRMA DERNEGİ BAŞKANI CEMİL ŞENER, DERNEK YÖNETİMİ VE ÜYELERİ İLE KUYUDÜZÜ MAHALLE MUHTARI HALİL DÜZEN TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN ŞÖLEN VE PİKNİK BUGÜN YAPILDI.
       ŞÖLENE, GÖLYAKA’NIN ÇEŞİTLİ OKULLARINDAN 700'Ü ÖĞRENCİ ÖĞRETMEN 1300 CİVARINDA HALKTAN KİŞİLER KATILDILAR. MİSAFİRLERE PİLAV İKRAMI YAPILDI.  
GÖLYAKA KAYMAKAMI ADEM KELEŞ, GÖLYAKA MÜFTÜSÜ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ VE PROTOKOL DE ŞENLİKTEYDİLER. 
       PİKNİKTE, OKULLAR ARASI ÇEŞİTLİ YARIŞMALAR YAPILDI. HALK OYUNLARI EKİPLERİ GÖSTERİ YAPTI. CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE ÖĞRENCİLER VE MİSAFİRLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER. 

       Düzce Gölyaka Kuyudüzü Mahallesinde bugün yaptığımız GENÇLİK ŞÖLENİ VE PİKNİK'TEN GÖRÜNTÜLERİ, fotoğrafları, Gölyaka Kaymakamımız Adem Keleş, protokol, öğretmen ve öğrenciler ve halk ile yapılan RÖPORTAJLARI CEMİL ŞENER'İN sayfasından görebilirsiniz.(Organizasyon: Kuyudüzü Çevre Kalkındırma Derneği Başkanı Cemil Şener-Dernek Yönetimi ve üyeleri-Kuyudüzü muhtarı Halil Düzen)

Yayınlanma Tarihi: 5/13/2017 1:46:35 PM -- Haber bugün: 1, toplamda: 531 kez okundu..


Haber Kategori: [Genel] [Spor] [Merasimler] [Duyuru]